Fatih Mevlit Pilavı

Fatih Mevlit Pilavı fiyatları

Fatih Mevlit Pilavı Satışı Öncelikle, İstanbul tavuklu pilav satışı yapan firmamız yıllardan beri İstanbul’da gönüllerde taht kurmuş ve pilav lezzeti ile vazgeçilmez olmayı başarmış bir firmadır. Öncelikle, yalnızca Fatih’te değil İstanbul’un birçok semtinde düğün , organizasyon , cenaze , sünnet , mevlit, vb. gibi yerlerde pilav dağıtım hizmeti veren özel sipariş ile toplu olarak pilav satışı sağladığımız bir firma olarak faaliyet göstermekteyiz.

Fatih Mevlüt Pilavı Dağıtımı

Fatih Hayır Pilavı Satış Fiyatları

Fatih tavuklu pilavı satış ve Siparişi Yapan Şirketimiz yalnızca pilav çeşitleri değil bünyemizde birçok içecek çeşitleri hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Firmamız ise Fatih’te bulunmakla birlikte isteğe bağlı olarak dilediğiniz saatte ve mekanda dağıtım işleminizi gerçekleştirebilmekteyiz. Ek olarak, Fatih hayır pilavı satışı olarak geçse de ve en çok mevlitlerde pilav satış ve dağıtım hizmetlerini gerçekleştirse de diğer birçok organizasyonda da aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Fatih Hayır Pilavı İle Cenazelerdeyiz

Fatih pilav Dağıtım ve satışı için sipariş verme işlemi oldukça basittir. Mevlitlerinizden yaklaşık bir hafta veyahut 4-5 gün önce Whatsapp uygulamamız veyahut site üzerinde belirttiğimiz telefon numarası ile sipariş oluşturabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek, diğer organizasyon türlerini de inceleyerek pilav seçeneklerimize de göz atabilirsiniz. Fatih pilavı satış şirketi olarak, pilav dağıtım hizmetlerini gerçekleştirirken randevu almanız da fayda vardır.

Fatih Mevlüt Pilav Dağıtım Servisi

Fatih Hayır Pilavcısı Olan Şirketimiz, pilavlarımızın içeriğinden bahsedecek olursak , pilavlarımızda mutlaka birinci sınıf pirinç kullanmaktayız. Fatih pilav satışı Şirketi, pilavlarımızda suya salma veya haşlama gibi yapım şekillerini tercih ederek pilavlarımızı mutlaka kavurmaktayız. Fatih Tavuklu Nohutlu pilav satışı Yapan Servisimiz, diğer pilav yapım türlerini tercih etmemizin sebebi, pilavların kalitesini düşürmeyecek türler tercih ediyor olmamızdır.

Hayır Pilavı İkramı %20 İndirimlidir

Ayrıca, hiçbir konuda haksızlık veya iltizam olmamasını istediğimiz için pirinç ve ekleme sularımız da gramaj olarak tartılarak pilavlarımıza eklenir. Kesinlikle göz kararı bir hesap yapılmaz. Göz kararı hesap yapmıyor olmamız da profesyonel pirinç dağıtım işlemini gerçekleştiriyor olduğumuzun göstergesidir. Ek olarak, Fatih Hayır pilavı satış firması olarak mevlit 50 kişi de olsa 2000 kişi de olsa yaptığımız pilavın kalitesi veyahut malzeme miktarı kesinlikle değişmez.

Fatih’te Pilavcı Kiralama Servisimizi Arayarak, Avrupa Yakasında Mevlüt Pilavı Dağıtabilirsiniz. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir