Hayır lokma dökme lokma dağıtma fiyatı

Hayır Lokması Dağıtımı Fiyatları

Hayır Lokması Döktürme k için İstanbul Pilavcı Yine Hizmetinizde. en çıtır ve nefis hafif lokmaları sizler için döküp dağıtıyoruz. Siz isteyin biz İstanbul’un her noktasına gelip ölmüşlerinizin arkasından hayır lokması döküp dağıtalım, sevdiklerinizin arkasından hayır duaları gönderelim. 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile size en iyisini sunuyoruz. Lokma Dökme Hizmeti 1.799 TL’den Başlıyor.

Hayır Lokması Döktürme fiyatı kaç para

Lokma Döktürme Servisi İstanbul

İstanbul’un en büyük ve en geniş mobil lokma arabaları ile Tüm İlçelerde lokma dağıtımı ve ikramı yapmaktayız. Lokma Arabalarımızı kiralayan ve lokma döktüren hiç kimseyi yanıltmadık. size ve dostlarınıza en tecrübeli ustalarımız hizmet verdi. siz isteyin biz iyi günlerinizde acı günlerinizde Hayır lokmalarımızı dağıtalım. Haftanın her günü istediğiniz saatte bizi arayıp fiyatlarımız hakkında geniş bilgi alabilirsiniz.

lokma dağıtımı ve lokma döktürme

Hayır Lokması Döktürme de Neler Var?

 1. Hamur
 2. Şerbet
 3. Tabak, Çatal
 4. Lokma Arabası
 5. 2 Kişi Lokma Ustası
 6. Led Kayan Yazı Tabela
 7. Tarçın
lokma arabası ile lokma döktürme

İstanbul Hayır Lokması Dağıtımı

İstanbul Avrupa Yakası Ve Anadolu Yakasında Binlerce Cami ve özel mekanlarda hayır lokması döküp dağıttık. Dağıtımda en hafif ve en çıtır lokmaları sizler için döküp dağıtımı yapmaktayız. sevdiklerinizin arkasından hayırlar göndermek ve insanların dualarını almanın en güzel yolu Hayır Lokması Dağıtımı Yapmaktır. Lokma Sektöründe lider firmalardan biri olan Lokmacı Furkan Usta Deneyim Ve Tecrübesinden İstifade Edebilirsiniz.

mobil lokma arabası Hayır lokması ikramı Bayrampaşa merkez

İstanbul Lokma Arabası Kiralama Servisi

İstanbul’un Tüm İlçelerinde Mobil Lokma Arabaları En Nefis lokma Tatlılarını Dökerek Halkımıza ikramlarda bulunuyoruz. size en iyi hizmeti en kaliteli kadrolar ve ekiplerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. en yeni ve şık lokma arabaları en modern makineler ile çıtır lokmaları döküyoruz. Lokma arabalarımızın üzerinde bulunan led tabelalar ile rahmetli olan kişilerin isimlerini yazarak lokma hayrının kimin için yapıldığını gösteriyoruz.

İstanbul Hayır Lokması İkramı

Lokma Dökme Hizmetini Nerelerde Veriyoruz.

 • İstanbul Avrupa Yakası İlçeleri
 • İstanbul Anadolu Yakası İlçeleri
 • İstanbul Ve Çevre İllerde Hizmet Veriyoruz
 • Tekirdağ, Kocaeli, Edirne, Sakarya, Kırklareli

İstanbul Hayır Lokması ve lokmacı Kiralama Servisi İçin bizimle İletişime Geçin. 0532 692 98 48