Toplu Pilav Dağıtımı

İstanbul Toplu Pilav Dağıtımı kaç tl

Toplu Pilav Siparişi İçin Bizimle İletişime Geçin

Toplu Pilav Dağıtımı Ve Siparişi İçin Hattımızı Arayarak Pilav İkramı yaptırabilirsiniz. Özel günlerinizde sevinçli ve hüzünlü zamanlarda sizlere hizmet veriyoruz. 50 kişiden 1.000 kişiye kadar tavuklu ve nohutlu pilav ikramı yapıyoruz. Pilav üretiminde her zaman en kaliteli malzemelerden hazırladığımız tereyağlı pilavlarımızı çok beğeneceksiniz. Tavuklu, nohutlu pilav hizmeti yanında kavurmalı pilav hizmetimiz de vardır.

Hayır Pilavı Toptan Satışı İçin İletişim Kurun

Hayır Pilavı Fiyatlarımız Son derece ekonomik ve hesaplıdır. istenilen tüm adres ve konumlara deneyimli elemanlarımız ve mobil arabalarımız ile servis yapmaktayız. Kaliteli ve tecrübeli ustalarımızın hazırladığı tereyağlı pilavlarımızı çok lezzetli bulacaksınız. 50 kişilik siparişlerden 2.000 kişilik pilav siparişlerine cevap verebilmekteyiz. Yeter ki siz isteyin biz gelip pilav servisi yapalım. Hayır pilavı siparişlerinizi organizasyondan en az 3 gün önceden vermeniz gerekmektedir.

toplu pilav siparişi İstanbul

Mevlüt Pilavı Satışı Fiyatı 7.000 TL’den Başlıyor

Ölmüşlerinizin Arkasından Mevlütlerde Pilav Dağıtımı Ve İkramı Yaptırmak İsterseniz İstanbul Pilavcı Şirketimizi Arayabilirsiniz. Şirketimizin Hizmetleri Arasında pilav dağıtımı yanında lokma dökme hizmeti de vardır. Hayır işlerinde 20 yıla yakındır hizmet veren firmamız kullandığı tüm ürünler en iyi malzemelerden yapılmaktadır. Pirinç ve yağ piyasadaki en markalı ürünlerdir. Size en iyi hizmeti her zaman en ucuz fiyatlarla sunuyoruz.

Mevlüt pilavı Dağıtımı Esenler

İstanbul’da Toplu Pilav Dağıtımı Yaptırmak İçin Arayın

İstanbul’un Tüm İlçelerinde Hayır Yaptırmak isteyen Müşterilerimizin Hizmetindeyiz. Mobil Pilav Arabaları İle Tavuklu Ve Nohutlu Pilav İkramı Yaparken yanında ayran ve tulumba tatlısı ikramı yapmaktayız. İsterseniz kavurmalı ve etli pilav ikramı da yapabiliriz. Yurdum insanının severek tükettiği tavuklu ve etli pilav dağıtımı siparişleri için İstanbul Pilavcı Şirketimize Rezervasyon Yaptırın.

İstanbul Mevlüt pilavcısı hayır pilavcısı

Mevlüt Pilavı İkramı Yaptırmak İsterseniz Biz Buradayız

İstanbul pilavcı olarak tavuklu pilav yanında etli ve kavurmalı pilav dağıtımı ayran ve tatlı hizmetimiz mevcuttur. Bunun yanında hayır çorbası, hayır helvası ve Aşure dağıtımı, pide ikramı ve Simit ikramlarımız da mevcuttur. Yapacağınız tüm hayır hasenat ve toplantı ve davetlerde şirketimizi çağırıp organizasyonlarda profesyonel bir dağıtım hizmeti alabilirsiniz. İstanbul pilavcı İstanbul’un tüm noktalarında yiyecek dağıtımlarımızı profesyonel hizmet anlayışıyla yapmaktadır. En uygun fiyatlarda ürünlerimizi talep edebilirsiniz.

İstanbul Pilav Dağıtımı Ve İstanbul Hayır Pilavı İkramı İçin Bizden Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir