Mevlüt Pilavı Siparişi

Mevlüt Pilavı Dağıtımı 1.999 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Mevlüt Pilavı Siparişi Hattımızı arayarak iletişim kurabilir Mevlüt programlarında misafirlere ve davetlilere pilav ikramında bulunabilirsiniz. 20 yıldır mevlüt organizasyonlarında kuranlar okunurken, dualar yapılırken dostlarınıza mis gibi lezzetli mevlüt pilavı ikramında bulunabilirsiniz. siz misafirlerinizle ilgilenirken biz tüm detaylarla ilgileniriz. özel günlerinizde misafir ve davetlilere pilav dağıtmak için şirketimizi arayın.

Mevlüt Pilavı Siparişi Fiyatları

 • 100 Kişilik Nohutlu Ve Tavuklu Pilav 1.999 TL
 • 200 Kişilik Tavuklu Nohutlu Pilav 3.800 TL
 • 300 Kişilik Nohutlu Tavuklu Pilav 5.500 TL
 • 100 Kişilik Kavurmalı Pilav İkramı 3.000 TL

Pilav Dağıtımı Fiyatlarımıza Nakliye, Elemanlar, Tabak, Kaşık, Kara Biber ve Turşu Biber Dahildir.

toplu pilav dağıtımı pilav arabası

Toplu Pilav Dağıtımını Nerelerde Yapıyoruz?

 1. Düğün Organizasyon Cemiyetleri
 2. Nişan Organizasyon Merasimleri
 3. Sünnet Düğün Programları
 4. Dükkan Açılış Organizasyonu
 5. Cenaze Kaldırılırken
 6. Cuma Namazı Bitiminde Cemaate
 7. Mevlüt Program Etkinliği
 8. Kandil Gecesi Programları
toptan pilav satışı

İstanbul Hayır Pilavı Satışı Yapılır

İstanbul’un Tüm İlçelerindeki mekanlarda ve camilerde hayır pilavı dağıtımı yaptırmak isteyen herkes bizlere ulaşabilir. çok ekonomik ve kaliteli pilav hizmeti için haftanın 7 günü organizasyon şirketimizi arayıp bilgi alabilirsiniz. tereyağlı, nohutlu, ve tavuklu pilav dağıtımı ile istenilen tüm bölgelere hizmet veriyoruz. mis gibi, lezzetli ve sıcacık pilavlarımızı ikram ederken çok beğeneceksiniz.

toptan tavuklu pilav satışı

Hayır Pilavı İkramı Her Zaman En Uygunu Bizde

Eskiden beri süregelen bir gelenek olan mevlüt okutmak günümüzde de hala devam etmektedir. Ölen yakınlarımızın ardından, sadece hayır yapmak için ya da gerçekleşen dileklerimizin ardından mevlüt okutulur. Kuran okutmak için eş, dost, akraba ve komşular davet edilir ve bu şekilde dualar okunur. Mevlütlerde genelde Mevlüt Pilavı dağıtımı yapılır.

1.999 TL’den Başlayan Fiyatlarla Toplu Pilav Dağıtımı Yaptırabilirsiniz.

toplu pilav dağıtımı fiyatları

Mevlüt Pilavı Satışı için Bize Ulaşın

Özellikle cenaze ardından okunan mevlütler son derece kalabalık olduğu için bu kişilere pilav yetiştirmek ve bunu dağıtmak mümkün değildir. Bu sebeple sizler de böyle bir hayır işlemek istiyorsanız gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz. Sizler de hemen şimdi İstanbul Pilavcı firmamızı tercih ederek son derece kaliteli bir şekilde mevlüt pilavı dağıtımı yaptırma şansını elde edebilirsiniz.

mevlüt pilavı ikramı siparişi hattı

Tavuklu Pilav Siparişlerinizi Bekliyoruz

Firmamız sizlere hem güvenilir hem de uygun fiyatlı bir şekilde tecrübeli aşçılarımız tarafından özenle hazırlanın mevlüt pilavı dağıtımı hizmeti sunmaktadır. Hemen şimdi sizler de Hilal organizasyon firmamızı tercih ederek bu fırsattan oldukça uygun fiyatlara faydalanabilir ve mevlüt okutma ve ikram verme konusunu hiç yorulmadan yapma şansını elde edebilirsiniz.

Hayır Pilavı Ve Mevlüt Pilavı Siparişlerini Vererek Rezervasyon yaptırmak İçin İletişim Hattımızı Arayın.