Beşiktaş Mevlüt Pilavı Dağıtımı

Beşiktaş Mevlüt Pilavı Dağıtımı

Beşiktaş Mevlit Pilavı İkramı Yapıyoruz

Beşiktaş mevlüt pilavı Dağıtımı Ve ikramı firması olarak, pilav dağıtım hizmetimizden bahsetmemiz gerekirse öncelikle pilavlarımızın içeriğine değinmek daha doğru olacaktır. Pilavlarımızın içerisinde tereyağı ve sıvı yağı beraber kullanmaktayız. Ayrıca, pilava kattığımız tereyağı ve sıvı yağı yarı yarıya oranla kullanmaktayız. Pilavlarımız içerisinde kullandığımız tavuk ise Türkiye’nin seçili markalı tavuk türlerinden seçilerek satın alınan tavuklardandır.

Beşiktaş Tavuklu pilav fiyatları

Beşiktaş Hayır Pilavcısı Kiralamak İçin İletişim Kurun

Özellikle, kemiksiz ve derisiz kısmı tercih etmeye özen göstermekteyiz. Pilavlarımız içerisinde kullandığımız tavuklar taze ve günlük olarak haşlanıp ayıklanır. Daha sonra ise bu tavuklar soğumaya bırakılır ve servis esnasında ısıtılarak bozulmasına sebebiyet verilecek herhangi bir işlem yapılmaz. Beşiktaş mevlit pilavı ikramı olarak sizlere göndermiş olduğumuz pilavların altına tavuklar zaten konulmuş olup sıcak pilavlarımız tabaklara ters konularak seviş edilmektedir.

İstanbul hayır pilavı dağıtımı ve satışı

Beşiktaş Mevlüt Pilavı Dağıtımı

Beşiktaş pilav ikramı, pilavlarımızda kullanmış olduğumuz nohutlarımız mutlaka Meksika nohut cinsidir. Bu şekilde, mevlit pilavlarınız çok daha lezzetli ve iri taneli olmasını sağlayacaktır.  Beşiktaş Hayır pilavı ikramı Servisi, pilavlarımızda kullanmış olduğumuz etin türü %100 dana eti olarak ikram edilmektedir. %100 memnuniyetinizi sağlayacak ve herhangi bir sağlık problemine sebebiyet vermeyecek türden %100 helal ve domuz eti kullanmadığımıza dair bandroller içeren dana etlerini tercih etmekteyiz.

Beşiktaş mevlüt pilavı fiyatları

Tavuklu Pilav Fiyatlarımız %20 İndirimlidir.

Beşiktaş Tavuklu pilav Dağıtım Hizmetleri, müşterilerimizin damak zevkine uyan ve damak tadında kanıksanmış lezzetimiz bulunduğu için müşterilerimiz ve hayır severlerimiz hem pilav lezzetimizden hem de yanında ek olan ikramlardan oldukça memnun kalıyor hatta birçok farklı kişi ve kurumlara da referans olarak önerebilmektedirler.

Beşiktaş Pilav Dağıtımı Ve Siparişi Verebilirsiniz

Beşiktaş Nohutlu pilav Servisi, bünyemizde çalıştırdığımız kadromuzdan bahsedecek olursak, çalışanlarımızı özenle ve büyük bir hassasiyetle ayrıca, mevlit işlerinde çoğunlukla çalıştığımızı göz önünde bulundurarak seçiyor, gelenek ve göreneklerine bağlı ve bunları bilen , yaptığı işten zevk alan, güler yüzlü , çalışkan ve tecrübeli kişileri büyük bir özenle seçmekteyiz. Her çalışanımızın bizimle çalışma süresi oldukça uzun süreli olduğu için artık büyük bir tecrübe ile müşteri memnuniyetini sağlayabilmektedirler. Sizde daha fazla bilgi için Arayabilir, Beşiktaş mevlit pilav Servisi İçin bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beşiktaş Hayır Pilavı İkramında Bulunuyoruz. Pilav Dağıtım Hizmeti İçin Bizden Yardım Alın.

0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir