Esenler Mevlüt Pilavı

Esenler Mevlüt Pilavı servisi

Esenler Mevlüt Pilavıİstanbul pilavcısı Olarak Esenler ve civarında hayır pilavı dağıtımlarına haftanın 7 günü aralıksız devam etmektedir. Tereyağlı, nohutlu tavuklu pilavlarımız sizlere sıcak bir şekilde servis edilmektedir. Günlük pişirilen lezzet garantili ikramlarımız %100 müşteri memnuniyeti garantili olarak sizlere sunulmaktadır. Cenazelerde, taziyelerde, mevlitlerde, sünnet yemeklerinde, toplu organizasyonlarda, yemekli programlarda organizasyon şirketimiz her zaman sizlere mobil araçlarda gezici seyyar arabalarda servis yapmaktadır. Tavuklu ve etli pilavlarımızın yanında aşure, hayır çorbası, hayır helvası gibi ikramlarımız da mevcuttur.

Esenler Mevlüt Pilavı sipariş hattı için şirketimizi arayabilirsiniz

Yapacağınız bir etkinlikte firmamızı arayıp 3 – 4 gün öncesinden rezervasyon yaptırıp siparişinizi verebilirsiniz. Sıcak ve lezzetli pilav dağıtımlarımızı tercih ederek sizler de kaliteli hizmeti bizden talep edebilirsiniz. Türk toplumunun geleneklerinden biri olan ve dinimizin emirlerinden bir tanesi de olan insanlara ikramlarda bulunmanın en büyük sevaplardan biri olmuştur. Sizler de hayır pilavı, mevlit pilavı siparişleri için bizi çekinmeden haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Esenler’de Hayır Pilavı Dağıtmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Hayır pilavı Fiyatlarımız 100 kişi minimum 3.500 liradan başlamaktadır. Pilav dağıtmak istiyorsunuz ama ne yapacağınızı bilmiyorsanız yapmanız gereken tek şey İstanbul pilavcısını yani bizi arayıp rezervasyon yaptırmak olacaktır. Halkımızın tüm kesimleri tarafından sevilerek tüketilen ve herkesin Büyük beğenisi kazanan pilav dağıtımları istediğiniz noktalara kadar gelip orada birebir dağıtımı sıcak olarak servis ediliyor. Sizler de hayırlara vesile olmak ve insanlara ikramlarda bulunmak için bizimle irtibat halinde olabilirsiniz, rezervasyon siparişiniz için arayabilirsiniz.

Esenler Hayır Pilavı Dağıtımı Ve Esenler Mevlüt Pilavı İkramları İçin İstanbul Pilavcısını Arayabilirsiniz. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir